Przenośne Komory Łączone Widespan

Przenośne Komory Łączone Widespan to szybka i bezproblemowa możliwość uzyskania dodatkowej dużej powierzchni magazynowej do przechowywania surowców, towarów i półproduktów w temperaturze kontrolowanej.
 
Widespan to najwyższej jakości połączone ze sobą magazyny chłodniczo-mroźnicze Superbox. Przystosowane są do przechowywania towarów i produktów w ściśle kontrolowanej temperaturze od -30˚C do + 60˚C. 
 
Jest to doskonałe rozwiązanie dla Klientów potrzebujących własnego duże magazynu chłodniczego na okres od 5 do 7 lat, którzy np. prowadza swoją działalność na dzierżawionych terenach. Dawsongroup wykorzystując swoje doświadczenie i technologie w kilkanaście dni od ustawienia bloków poziomujących, może w trybie modułowym ustawić i przygotować do eksploatacji średniej wielości magazyn chłodniczy. To rozwiązanie idealne do powiększenia istniejących magazynów chłodniczych i pozyskania dodatkowej powierzchni magazynowej.
 
Zgodnie ze sowimi wymaganiami i życzeniami Klienci mogą dowolnie dobierać wielkość, ilość oraz układ Przenośnych Komór Chłodniczych typu Superbox, które Stanowic będą całościowy układ komory łączonej. 
Komory spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne władz polskich i Unii Europejskiej.  Zgodna z normami HACCP, BRC i GMP. Posiada znak CE.  Bezpieczna dla produktu, użytkownika i środowiska. 
 
Wszystkie systemy alarmowe wyposażone w system dźwiękowy i wizualny (Alarm w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, jak również mechanizmem umożliwiającym natychmiastowe otwarcie drzwi od środka. Alarm wystąpienia braku zasilania urządzenia. Alarm zbyt wysokiej temperatury.)
  • Przenośne Łączone Komory Chłodnicze mogą być doskonałym uzupełnieniem istniejących magazynów chłodniczych.
  • Przenośne Łączone Komory Chłodnicze składają się z dwóch lub większej ilości Przenośnych Komór Chłodniczych typu Superbox, które zostają połączone w jedną całość. Mogą one również zostać włączone w strukturą już istniejących zabudowań.
  • Przenośne Łączone Komory Chłodnicze są celowo montowanymi magazynami chłodniczymi, zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Mogą Państwo dowolnie dobierać wielkość, ilość oraz układ Przenośnych Komór Chłodniczych typu Superbox, które stanowić będą całościowy układ komory łączonej.
  • Czas montażu Przenośnej Łączonej Komory Chłodniczej wynosi średnio do trzech dni, pod warunkiem odpowiednio wcześniejszego przygotowania podłoża, na którym znajdować się będzie Przenośna Łączona Komora Chłodnicza.

Opcjonalne wyposażenie:

  • Urządzenia kontrolujące wilgotność powietrza (profesjonalne osuszacze/ nawilżacze powietrza, gwarantują utrzymanie właściwej wilgotności wewnątrz urządzenia. Oprócz zagwarantowania właściwego poziomu wilgotności, zabezpiecza również opakowania np. tekturowe przed utratą kształtu, wytrzymałości).
  • Dodatkowe drzwi boczne lub tylne.
  • Urządzenie kontrolujące wilgotność powietrza/ osuszacz powietrza (profesjonalne osuszacze powietrza firmy Munters, gwarantują utrzymanie właściwej wilgotności wewnątrz urządzenia. Oprócz zagwarantowania właściwego poziomu wilgotności, zabezpiecza również opakowania np. tekturowe przed utratą kształtu, wytrzymałości)
  • Systemy szyn i haków sufitowych