Czy wynajem jest zbyt drogi?

Popularność wynajmu w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii wynika ze zrozumienia przez tamtejsze przedsiębiorstwo faktu, iż ważne jest użytkowanie określonego środka trwałego, a nie jego posiadanie, co jest niezmierne istotne, zwłaszcza w szybko zmieniających się obecnie warunkach gospodarki rynkowej.
 
Polskie Przedsiębiorstwa porównując koszty wynajmu z kosztem bezpośredniego zakupu określonego środka trwałego, bardzo często nie biorą pod uwagę wielu finansowych i operacyjnych czynników, które mają duże znaczenie w tego typu porównaniu.
 
Wynajem nie powinien być bowiem bezpośrednio porównywany z zakupem. Dlatego nawet długoterminowy wynajem chłodni, powinien być odpowiednio dopasowany do Twoich finansów. Wydatek środków finansowych poniesionych na zakup lub wybudowanie magazynów chłodniczych, jest tylko jednym z wielu kosztów, które w przypadku wynajmu wliczone są już w opłatę dzierżawną. Do kosztów zakupu należy doliczyć przede wszystkim:
 
  • Koszty utrzymania i administracji
  • Koszty serwisu i ewentualnych napraw
  • Koszty finansowania zakupu, np. odsetki od kredytu
  • Koszty związane z koniecznością uzyskania pozwoleń budowlanych, odsprzedaży lub utylizacji komory chłodniczej

Zastanawiasz się nad kontenerem? Poznaj inne korzyści:

Zastanawiasz się nad zwykłym kontenerem morskim?

Zastanawiasz się nad zwykłym kontenerem morskim? Myślisz , że kontenery chłodnicze spełnią Twoje oczekiwania? Obejrzyj poniższy film i zobacz jakie urządzenia oferuje nasza Firma. 

Szukasz magazynu, kontenera chłodniczego, kontenera mroźniczego? Interesuje Cię kontenery chłodnicze, szokowe zamrażanie, szokowe schładzanie, zakup , sprzedaż komór chłodniczych a może dojrzewalnie mięsa lub komory rozmrażające ? Oferujemy: przechowywanie w kontrolowanej temperaturze, wynajem i sprzedaż chłodni, komory szokowego mrożenia, komora szokowego schładzania, komory dojrzewalnicze, komora chłodnicza, komory mroźnicze, komory rozmrażające/ temperujące, dojrzewalnia wołowiny, dojrzewalnie wołowiny, sezonowanie wołowiny, sezonowanie mięsa, sezonowanie wędlin, dojrzewalnie wędlin, dojrzewalnie mięsa, dojrzewalnie serów, atrakcyjne ceny, najwyższą jakość.  Nasza oferta to odpowiedź na kontenery do wynajęcia, kontenery morskie i oceaniczne. Zapraszamy do kontaktu.