Korzyści wynajmu i sprzedaży urządzeń oferowanych przez Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Oferta obejmuje wynajem oraz sprzedaż profesjonalnych komór szokowego mrożenia i schładzania , komór chłodniczych, przechowalniczych , mroźniczych , a także urządzeń rozmrażających , wygrzewających czy też dojrzewalni serów i owoców.  

Polecamy Państwu długo- bądź krótkoterminowy wynajem chłodni, które stanowią nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Oferta sprzedaży obejmuje dwie opcje - oprócz standardowej sprzedaży, również propozycję tzw. rent-to-buy czyli wykupu urządzenia poprzez wynajem w ciągu 3 lub 5 lat.

Zapewniamy najwyższą światową jakość, a także fachową opiekę serwisową 24h. Firma Dawsongroup Polska posiada w swoim asortymencie urządzenia o różnych gabarytach, które można dopasować odpowiednio do własnych potrzeb. Zapewniamy Państwu możliwość skorzystania z produktów najwyższej klasy o praktycznych właściwościach, które z pewnością sprostają wszelkim oczekiwaniom, które zostaną przed nimi postawione. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej unikalnej oferty celowo konstruowanych komór gwarantujących jakość i doskonałe przystosowanie do różnorodnych zastosowań. Gwarantujemy pełną kontrolę temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz urządzenia.

Nasza oferta jest odpowiedzią na oferowane na polskim rynku kontenery chłodnicze do wynajęcia, które bardzo rzadko spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne oraz BHP, w przeciwieństwie do naszych profesjonalnych urządzeń. Nasze urządzenia  sa zgodne z HACCP, BRC i GMP. Posiadają znak CE, są bezpieczne dla produktu, użytkownika i środowiska. Nasze rozwiązania z powodzeniem zastąpią  również  wynajem powierzchni w chłodni stacjonarnej. Dzięki czemu będziecie Państwo mieć produkt pod własnym nadzorem i 24godzinny dostęp do magazynowanych produktów.

Zapraszamy do współpracy

 

Korzyści wynajmu

Wszystkie korzyści z wynajmu przenośnych komór chłodniczych od Dawsongroup Polska można podzielić na dwie podstawowe grupy: finansowe i operacyjne.

Korzyści finansowe:

Wynajem ułatwia budżetowanie i stabilizuje koszty.

Zakup przenośnej komory chłodniczej wiąże się z ryzykiem licznych i często trudnych do przewidzenia dodatkowych kosztów związanych z:

  • Nagłymi awariami posiadanych urządzeń
  • Regularnymi przeglądami i serwisem
  • Wzrostem kosztów finansowania inwestycji (koszt kredytu w przypadku zmiennej stopy procentowej zależy od bieżącej sytuacji rynkowej)
  • Administrowaniem

W przypadku wynajmu wszystkie koszty zostają ustalone na stałym poziomie miesięcznej opłaty dzierżawnej. Pozwala to znacznie lepiej kalkulować koszty i zarządzać całym przedsiębiorstwem.

Wynajem nie “obciąża” istniejących linii kredytowych przedsiębiorstwa i nie ogranicza możliwości pozyskiwania środków finansowych przez przedsiębiorstwo

Linie kredytowe są cennym źródłem pozyskania środków finansowych przeznaczonych na zasadniczą działalność przedsiębiorstwa. Również zabezpieczenie kredytu inwestycyjnego jest najczęściej związane z płynnymi aktywami przedsiębiorstwa, takimi jak akcje, należności czy gotówka.

Wynajem jako koszt operacyjny nie zmniejsza zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, dzięki czemu nie musi ono ograniczać swoich inwestycji.

Wynajem ułatwia planowanie przepływów pieniężnych.

W przypadku, gdy inwestycja sfinansowana zostaje przez leasing finansowy, czy też zakup ze środków własnych lub pochodzących z kredytu, wszystkie dodatkowe nakłady, związane z posiadaniem środka trwałego, obciążają właściciela. Sytuacja ta powoduje, że jest on narażony na ryzyko wystąpienia nieoczekiwanych znacznych kosztów związanych z funkcjonowaniem komór i magazynów chłodniczych. 

Wynajem tymczasem pozwala uniknąć tego ryzyka i sprawia, iż zarządzanie przepływami pieniężnymi w przedsiębiorstwie jest łatwiejsze.

Rozwój bez kosztów inwestycji.

Wynajem środków trwałych umożliwia przedsiębiorstwu określić możliwość rozwoju i ekspansji na nowe rynki, a także wielkość popytu na nowe produkty, bez konieczności ponoszenia kosztów inwestycji. Rozpoczęcie działalności na nowych rynkach, promocje nowych produktów, a w przypadku sprzedaży hurtowej i detalicznej, zwiększenie sprzedaży w ściśle określonych okresach, bez konieczności angażowania znacznych środków finansowych, jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw nie chcących na stałe angażować środków własnych w niepewne inwestycje. 

Wynajem przenośnych komór chłodniczych od Dawsongroup Polska pozwala na zbadanie potencjalnego popytu i zainteresowania klientów nowymi produktami bez konieczności ponoszenia długoterminowych nakładów inwestycyjnych.

Ograniczenie ryzyka finansowego.

Przedsiębiorstwa często otrzymują zamówienia, których realizacja związana jest z pewnym określonym okresem czasu. W takich sytuacjach nie ma uzasadnienia długoterminowe angażowanie własnych środków finansowych, zwłaszcza, gdy nie ma pewności, co do odnowienia kontraktu. 

W przypadku zamówień jednorazowych, tymczasowy wynajem środków trwałych pozwala zminimalizować ryzyko posiadania niewykorzystanych mocy produkcyjnych, a także umożliwia płynna realizację wszystkich rodzajów zamówień.

Korzyści operacyjne:

Przenośne komory chłodnicze dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dawsongroup jest wiodącym europejskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w wynajmie środków trwałych, w tym m.in. komór i urządzeń do magazynowania oraz przechowywania produktów w temperaturze kontrolowanej. Swoją silną pozycję na rynku przenośnych magazynów i komór chłodniczych Dawsongroup zawdzięcza ponad 10letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie oferowanych urządzeń i najwyższej jakości świadczonych usług. Inne przedsiębiorstwa specjalizujące się w oferowaniu produktów jednej tylko marki mogą być ograniczone do lokalnych sieci dystrybutorów i posiadać niewielkie doświadczenie z innymi rodzajami urządzeń i komór chłodniczych.

 
Dowsongroup dzięki swojemu doświadczeniu, zdobytemu podczas wieloletniej działalności na wielu różnych rynkach, może szybko zidentyfikować indywidualne potrzeby Klientów i dostosować do nich swoja bogatą ofertę.
 
Szeroki asortyment przenośnych komór chłodniczych oferowanych przez Dawsongroup gwarantuje Klientom produkty najwyższej jakości, niezawodności oraz łatwej i wygodnej obsłudze.
 
Elastyczność.
Zakup magazynów i komór chłodniczych jest inwestycją długoterminową, mogącą spowodować w przyszłości trudności z dostosowaniem się przedsiębiorstwa do zmieniających się coraz szybciej warunków rynkowych.
 
  • Magazyn może okazać się zbyt mały z powodu wzrostu wielkości obrotów lub w wyniku sezonowych fluktuacji sprzedaży.
  • Magazyn może okazać się również zbyt duży przyczyniając się niepotrzebnie do nadmiernego wzrostu kosztów przedsiębiorstwa.
  • Wymagania dotyczące magazynowania mogą się zmienić - potrzeba chłodzenia w konieczności mrożenia i odwrotnie, co z kolei może znajdować się poza możliwościami pracy zakupionych urządzeń.
  • Przyszłość jest trudna do przewidzenia - zakup magazynów i komór chłodniczych jest inwestycją długoterminową, z której trudno jest się szybko wycofać.

Wynajem pozwala Klientom Dawsongroup Polska na lepsze dostosowanie się do zmiennego otoczenia rynkowego, zarówno pod względem zmiennego popytu jak i specyfiki oferowanych produktów.

Jakość oferowanych urządzeń i komór chłodniczych.

Dawsongroup Polska oferuje przenośne komory chłodnicze o najwyższej jakości i zapewnia długotrwałą bezawaryjną eksploatację wynajętych urządzeń. Przenośne komory chłodnicze wynajmowane od Dawsongroup Polska odznaczają się łatwością i wygodą użytkowania oraz długim i bezawaryjnym funkcjonowaniem. Klient odnosi więc długotrwałe korzyści. Nie musi wybierać pomiędzy jakością, funkcjonalnością i ceną komór chłodniczych, co jest nieodzowne w przypadku zakupu tego typu urządzeń, zwłaszcza przy często ograniczonych możliwościach przedsiębiorstw. 

 
Najwyższa jakość oferty Dawsongroup zapewnia wszystkim Klientom możliwość korzystania z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych urządzeń i komór chłodniczych, zamrażalniczych i szokowego mrożenia.
 
Szybki czas reakcji.
Szeroki asortyment oferowanych przenośnych komór chłodniczych oraz najlepsi dostawcy umożliwiają firmie Dawsongroup Polska dostawę wybranego urządzenia do miejsca wskazanego przez Klienta w najkrótszym możliwym czasie, często w ciągu 48h.
 
Czy więc rzeczywiście wynajem jest zbyt drogi, jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie powyższe aspekty?

Zastanawiasz się nad zwykłym kontenerem morskim?

Zastanawiasz się nad zwykłym kontenerem morskim? Myślisz , że kontenery chłodnicze spełnią Twoje oczekiwania? Obejrzyj poniższy film i zobacz jakie urządzenia oferuje nasza Firma. 

Szukasz magazynu, kontenera chłodniczego, kontenera mroźniczego? Interesuje Cię kontenery chłodnicze, szokowe zamrażanie, szokowe schładzanie, zakup , sprzedaż komór chłodniczych a może dojrzewalnie mięsa lub komory rozmrażające ? Oferujemy: przechowywanie w kontrolowanej temperaturze, wynajem i sprzedaż chłodni, komory szokowego mrożenia, komora szokowego schładzania, komory dojrzewalnicze, komora chłodnicza, komory mroźnicze, komory rozmrażające/ temperujące, dojrzewalnia wołowiny, dojrzewalnie wołowiny, sezonowanie wołowiny, sezonowanie mięsa, sezonowanie wędlin, dojrzewalnie wędlin, dojrzewalnie mięsa, dojrzewalnie serów, atrakcyjne ceny, najwyższą jakość.  Nasza oferta to odpowiedź na kontenery do wynajęcia, kontenery morskie i oceaniczne. Zapraszamy do kontaktu.